C331C112JAG5TA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C331C112JAG5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER RAD 1.1NF 250V C0G 5%
Duomenų lapai: C331C112JAG5TA.pdf
  • Pranešimas
C331C112JAG5TA specifikacijos
Dalies numeris C331C112JAG5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER RAD 1.1NF 250V C0G 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 293144 pcs Duomenų lapas C331C112JAG5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.250" (6.35mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.360" (9.14mm)
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1100pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 1100pF