C330C912JCG5TA
KEMETKEMET
C330C912JCG5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C330C912JCG5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 9100PF 500V NP0 RADIAL
Duomenų lapai: C330C912JCG5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
C330C912JCG5TA specifikacijos
Dalies numeris C330C912JCG5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 9100PF 500V NP0 RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 77244 pcs Duomenų lapas C330C912JCG5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 49 Weeks Švino stilius Straight
"Lead Spacing" 0.200" (5.08mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.360" (9.14mm) funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 9100pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Talpa 9100pF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C330C912FAG5TA
C330C912FAG5TA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER RAD 9.1NF 250V C0G 1%
Sandelyje: 57273 pcs
parsisiųsti: C330C912FAG5TA.pdf
RFQ
C330S
C330S
Gamintojai: Coto Technology
apibūdinimas: SSR RELAY SPST-NO 85MA 0-400V