C330C684K5R5CA
KEMETKEMET
C330C684K5R5CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C330C684K5R5CA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.68UF 50V X7R RADIAL
Duomenų lapai: C330C684K5R5CA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
C330C684K5R5CA specifikacijos
Dalies numeris C330C684K5R5CA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.68UF 50V X7R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5851 pcs Duomenų lapas C330C684K5R5CA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-2101
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius Straight
"Lead Spacing" 0.200" (5.08mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.360" (9.14mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.68µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
Talpa 0.68µF Programos General Purpose