C330C474K1R5TA
KEMETKEMET
C330C474K1R5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C330C474K1R5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.47UF 100V X7R RADIAL
Duomenų lapai: C330C474K1R5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C330C474K1R5TA specifikacijos
Dalies numeris C330C474K1R5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.47UF 100V X7R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 131522 pcs Duomenų lapas C330C474K1R5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-4414
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 41 Weeks
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.200" (5.08mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.360" (9.14mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.47µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial Talpa 0.47µF