C330C201JHG5TA
KEMETKEMET
C330C201JHG5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C330C201JHG5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 200PF 3KV NP0 RADIAL
Duomenų lapai: C330C201JHG5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
C330C201JHG5TA specifikacijos
Dalies numeris C330C201JHG5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 200PF 3KV NP0 RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 77055 pcs Duomenų lapas C330C201JHG5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 3000V (3kV) Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks Švino stilius Straight
"Lead Spacing" 0.200" (5.08mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.360" (9.14mm) funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 200pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Talpa 200pF Programos General Purpose