C330C154M1U5TA
KEMETKEMET
C330C154M1U5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C330C154M1U5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.15UF 100V Z5U RADIAL
Duomenų lapai: 1.C330C154M1U5TA.pdf2.C330C154M1U5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
C330C154M1U5TA specifikacijos
Dalies numeris C330C154M1U5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.15UF 100V Z5U RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 252244 pcs Duomenų lapas 1.C330C154M1U5TA.pdf2.C330C154M1U5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Z5U
Dydis / Matmenys 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-4396
Darbinė temperatūra 10°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 48 Weeks
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.200" (5.08mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.360" (9.14mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.15µF ±20% 100V Ceramic Capacitor Z5U Radial Talpa 0.15µF