C330C105M5R5TA
KEMETKEMET
C330C105M5R5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C330C105M5R5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C330C105M5R5TA specifikacijos
Dalies numeris C330C105M5R5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 437025 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-9827
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 41 Weeks
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.200" (5.08mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.360" (9.14mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial Talpa 1µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C330C105K5R5TA
C330C105K5R5TA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
Sandelyje: 457133 pcs
parsisiųsti: C330C105K5R5TA.pdf
RFQ
C330C105M5R5TA7303
C330C105M5R5TA7303
Gamintojai: KEMET