C330C102KGG5TA
KEMETKEMET
C330C102KGG5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C330C102KGG5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 2KV NP0 RADIAL
Duomenų lapai: C330C102KGG5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C330C102KGG5TA specifikacijos
Dalies numeris C330C102KGG5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1000PF 2KV NP0 RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 71247 pcs Duomenų lapas C330C102KGG5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-13533
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 52 Weeks
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.200" (5.08mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.360" (9.14mm)
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1000pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 1000pF