C328C184K2R5TA
KEMETKEMET
C328C184K2R5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C328C184K2R5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER RAD 180NF 200V X7R 10%
Duomenų lapai: C328C184K2R5TA.pdf
  • Pranešimas
C328C184K2R5TA specifikacijos
Dalies numeris C328C184K2R5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER RAD 180NF 200V X7R 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 249114 pcs Duomenų lapas C328C184K2R5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Formed Leads "Lead Spacing" 0.200" (5.08mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.300" (7.62mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.18µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R Radial Talpa 0.18µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C328C184K3G5TA7301
C328C184K3G5TA7301
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0.18UF 25V C0G/NP0 RAD
Sandelyje: 162099 pcs
parsisiųsti: C328C184K3G5TA7301.pdf
RFQ
C328C184K2R5TA7301
C328C184K2R5TA7301
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0.18UF 200V X7R RADIAL