C327C684K1R5TA
KEMETKEMET
C327C684K1R5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C327C684K1R5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER RAD 680NF 100V X7R 10%
Duomenų lapai: C327C684K1R5TA.pdf
  • Pranešimas
C327C684K1R5TA specifikacijos
Dalies numeris C327C684K1R5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER RAD 680NF 100V X7R 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 148491 pcs Duomenų lapas C327C684K1R5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Formed Leads - Kinked "Lead Spacing" 0.200" (5.08mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.320" (8.13mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 680pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial Talpa 680pF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C327C689BAG5TA
C327C689BAG5TA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 6.8PF 250V C0G/NP0 RAD
Sandelyje: 178485 pcs
parsisiųsti: C327C689BAG5TA.pdf
RFQ
C327C684K1R5TA7301
C327C684K1R5TA7301
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0.68UF 100V X7R RADIAL