C327C183F1G5TA
KEMETKEMET
C327C183F1G5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C327C183F1G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.018UF 100V C0G/NP0 RAD
Duomenų lapai: C327C183F1G5TA.pdf
  • Pranešimas
C327C183F1G5TA specifikacijos
Dalies numeris C327C183F1G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.018UF 100V C0G/NP0 RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80427 pcs Duomenų lapas C327C183F1G5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Formed Leads - Kinked "Lead Spacing" 0.200" (5.08mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.320" (8.13mm)
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.018µF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 0.018µF