C326C823K1G5TA
KEMETKEMET
C326C823K1G5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C326C823K1G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER RAD 82NF 100V C0G 10%
Duomenų lapai: C326C823K1G5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
C326C823K1G5TA specifikacijos
Dalies numeris C326C823K1G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER RAD 82NF 100V C0G 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 140004 pcs Duomenų lapas C326C823K1G5TA.pdf
Serija * Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Gamintojo kodas C326C823K1G5TA
Išplėstas aprašymas Ceramic Capacitor apibūdinimas CAP CER RAD 82NF 100V C0G 10%
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C326C823J1G5TA
C326C823J1G5TA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0.082UF 100V C0G/NP0 RAD
Sandelyje: 117111 pcs
parsisiųsti: C326C823J1G5TA.pdf
RFQ
C326C823J5G5TA7301
C326C823J5G5TA7301
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0.082UF 50V C0G/NP0 RAD
Sandelyje: 215432 pcs
parsisiųsti: C326C823J5G5TA7301.pdf
RFQ
C326C823K1G5TA7301
C326C823K1G5TA7301