C325C824M1R5TA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C325C824M1R5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER RAD 820NF 100V X7R 20%
Duomenų lapai: C325C824M1R5TA.pdf
  • Pranešimas
C325C824M1R5TA specifikacijos
Dalies numeris C325C824M1R5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER RAD 820NF 100V X7R 20% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 175835 pcs Duomenų lapas C325C824M1R5TA.pdf
Serija * Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Gamintojo kodas C325C824M1R5TA
Išplėstas aprašymas Ceramic Capacitor apibūdinimas CAP CER RAD 820NF 100V X7R 20%
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C325C824M1R5TA7301
C325C824M1R5TA7301
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0.82UF 100V X7R RADIAL