C325C821F3G5TA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C325C821F3G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 820PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Duomenų lapai: C325C821F3G5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
C325C821F3G5TA specifikacijos
Dalies numeris C325C821F3G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 820PF 25V C0G/NP0 RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 128113 pcs Duomenų lapas C325C821F3G5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Formed Leads - Kinked "Lead Spacing" 0.200" (5.08mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.300" (7.62mm)
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 820pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 820pF