C325C683K1G5TA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C325C683K1G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER RAD 68NF 100V C0G 10%
Duomenų lapai: C325C683K1G5TA.pdf
  • Pranešimas
C325C683K1G5TA specifikacijos
Dalies numeris C325C683K1G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER RAD 68NF 100V C0G 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 140966 pcs Duomenų lapas C325C683K1G5TA.pdf
Serija * Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Gamintojo kodas C325C683K1G5TA
Išplėstas aprašymas Ceramic Capacitor apibūdinimas CAP CER RAD 68NF 100V C0G 10%
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C325C683K3G5TA7301
C325C683K3G5TA7301
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0.068UF 25V C0G/NP0 RAD
Sandelyje: 203682 pcs
parsisiųsti: C325C683K3G5TA7301.pdf
RFQ
C325C683J3G5TA7301
C325C683J3G5TA7301
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 214701 pcs
parsisiųsti: C325C683J3G5TA7301.pdf
RFQ
C325C683K1G5TA7301
C325C683K1G5TA7301
apibūdinimas: CAP CER 0.068UF 100V C0G/NP0 RAD