C325C564J1R5TA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C325C564J1R5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER RAD 560NF 100V X7R 5%
Duomenų lapai: C325C564J1R5TA.pdf
  • Pranešimas
C325C564J1R5TA specifikacijos
Dalies numeris C325C564J1R5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER RAD 560NF 100V X7R 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 142041 pcs Duomenų lapas C325C564J1R5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Formed Leads - Kinked "Lead Spacing" 0.200" (5.08mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.300" (7.62mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.56µF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial Talpa 0.56µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C325C564J1R5TA7301
C325C564J1R5TA7301
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0.56UF 100V X7R RADIAL