C325C224M2R5TA7301
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C325C224M2R5TA7301
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.22UF 200V X7R RADIAL
Duomenų lapai: C325C224M2R5TA7301.pdf
  • Pranešimas
C325C224M2R5TA7301 specifikacijos
Dalies numeris C325C224M2R5TA7301 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.22UF 200V X7R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 348552 pcs Duomenų lapas C325C224M2R5TA7301.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 200V
Tolerancija 0.22µF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.200" (5.08mm) Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Serija Goldmax, 300 Srauto srovė - žemas dažnis High Voltage
Reitingai - Polarizacija Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Gamintojo kodas C325C224M2R5TA7301 Švino stilius -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.300" (7.62mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis Formed Leads - Kinked Išplėstas aprašymas 0.22µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R Radial
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20% apibūdinimas CAP CER 0.22UF 200V X7R RADIAL