C325C183K2G5TA7301
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C325C183K2G5TA7301
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.018UF 200V C0G/NP0 RAD
Duomenų lapai: C325C183K2G5TA7301.pdf
  • Pranešimas
C325C183K2G5TA7301 specifikacijos
Dalies numeris C325C183K2G5TA7301 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.018UF 200V C0G/NP0 RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 224350 pcs Duomenų lapas C325C183K2G5TA7301.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Formed Leads - Kinked "Lead Spacing" 0.200" (5.08mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.300" (7.62mm)
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.018µF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 0.018µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C325C183K3G5TA7301
C325C183K3G5TA7301
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0.018UF 25V C0G RADIAL
Sandelyje: 421066 pcs
parsisiųsti: C325C183K3G5TA7301.pdf
RFQ
C325C183KAG5TA
C325C183KAG5TA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER RAD 18NF 250V C0G 10%
Sandelyje: 205292 pcs
parsisiųsti: C325C183KAG5TA.pdf
RFQ
C325C183K2G5TA
C325C183K2G5TA
apibūdinimas: CAP CER RAD 18NF 200V C0G 10%