C324C184KAR5TA
KEMETKEMET
C324C184KAR5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C324C184KAR5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER RAD 180NF 250V X7R 10%
Duomenų lapai: C324C184KAR5TA.pdf
  • Pranešimas
C324C184KAR5TA specifikacijos
Dalies numeris C324C184KAR5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER RAD 180NF 250V X7R 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 248207 pcs Duomenų lapas C324C184KAR5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Formed Leads - Kinked "Lead Spacing" 0.100" (2.54mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.230" (5.84mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 180pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R Radial Talpa 180pF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C324C184JAR5TA
C324C184JAR5TA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER RAD 180NF 250V X7R 5%
Sandelyje: 242459 pcs
parsisiųsti: C324C184JAR5TA.pdf
RFQ
C324C189B3G5TA
C324C189B3G5TA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1.8PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Sandelyje: 183584 pcs
parsisiųsti: C324C189B3G5TA.pdf
RFQ
C324C184KAR5TA7301
C324C184KAR5TA7301
apibūdinimas: CAP CER 0.18UF 250V X7R RADIAL