C324C180F3G5TA
KEMETKEMET
C324C180F3G5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C324C180F3G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 18PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Duomenų lapai: C324C180F3G5TA.pdf
  • Pranešimas
C324C180F3G5TA specifikacijos
Dalies numeris C324C180F3G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 18PF 25V C0G/NP0 RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 111105 pcs Duomenų lapas C324C180F3G5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Formed Leads - Kinked "Lead Spacing" 0.100" (2.54mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.230" (5.84mm)
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 18pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 18pF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C324C169D3G5TA
C324C169D3G5TA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1.6PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Sandelyje: 208919 pcs
parsisiųsti: C324C169D3G5TA.pdf
RFQ
C324C180F3G5TA7301
C324C180F3G5TA7301
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 18PF 25V C0G/NP0 RADIAL