C324C100J1G5TA
KEMETKEMET
C324C100J1G5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C324C100J1G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 10PF 100V NP0 RADIAL
Duomenų lapai: 1.C324C100J1G5TA.pdf2.C324C100J1G5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C324C100J1G5TA specifikacijos
Dalies numeris C324C100J1G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 10PF 100V NP0 RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 641329 pcs Duomenų lapas 1.C324C100J1G5TA.pdf2.C324C100J1G5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-9816
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks
Švino stilius Formed Leads - Kinked "Lead Spacing" 0.100" (2.54mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.260" (6.60mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 10pF