C323C184K2R5TA
KEMETKEMET
C323C184K2R5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C323C184K2R5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER RAD 180NF 200V X7R 10%
Duomenų lapai: C323C184K2R5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
C323C184K2R5TA specifikacijos
Dalies numeris C323C184K2R5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER RAD 180NF 200V X7R 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 234604 pcs Duomenų lapas C323C184K2R5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Formed Leads "Lead Spacing" 0.200" (5.08mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.300" (7.62mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 180pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R Radial Talpa 180pF