C322C512K3G5TA
KEMETKEMET
C322C512K3G5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C322C512K3G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER RAD 5.1NF 25V C0G 10%
Duomenų lapai: C322C512K3G5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
C322C512K3G5TA specifikacijos
Dalies numeris C322C512K3G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER RAD 5.1NF 25V C0G 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 481522 pcs Duomenų lapas C322C512K3G5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Formed Leads "Lead Spacing" 0.200" (5.08mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.260" (6.60mm)
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 5100pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 5100pF