C322C333M1U5TA
KEMETKEMET
C322C333M1U5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C322C333M1U5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.033UF 100V Z5U RADIAL
Duomenų lapai: 1.C322C333M1U5TA.pdf2.C322C333M1U5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C322C333M1U5TA specifikacijos
Dalies numeris C322C333M1U5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.033UF 100V Z5U RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 749525 pcs Duomenų lapas 1.C322C333M1U5TA.pdf2.C322C333M1U5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Z5U
Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-4362
Darbinė temperatūra 10°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 46 Weeks
Švino stilius Formed Leads "Lead Spacing" 0.200" (5.08mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.260" (6.60mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.033µF ±20% 100V Ceramic Capacitor Z5U Radial Talpa 0.033µF