C322C154K5G5TA
KEMETKEMET
C322C154K5G5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C322C154K5G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER RAD 150NF 50V C0G 10%
Duomenų lapai: C322C154K5G5TA.pdf
  • Pranešimas
C322C154K5G5TA specifikacijos
Dalies numeris C322C154K5G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER RAD 150NF 50V C0G 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 125168 pcs Duomenų lapas C322C154K5G5TA.pdf
Serija * Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Gamintojo kodas C322C154K5G5TA
Išplėstas aprašymas Ceramic Capacitor apibūdinimas CAP CER RAD 150NF 50V C0G 10%
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C322C154M1U5TA
C322C154M1U5TA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0.15UF 100V Z5U RADIAL
Sandelyje: 552029 pcs
parsisiųsti: C322C154M1U5TA.pdf
RFQ
C322C154K5G5TA7301
C322C154K5G5TA7301
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0.15UF 50V C0G/NP0 RAD