C322C131JCG5TA
KEMETKEMET
C322C131JCG5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C322C131JCG5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 130PF 500V NP0 RADIAL
Duomenų lapai: C322C131JCG5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C322C131JCG5TA specifikacijos
Dalies numeris C322C131JCG5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 130PF 500V NP0 RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 104561 pcs Duomenų lapas C322C131JCG5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.150" W (5.08mm x 3.81mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-13547
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 53 Weeks
Švino stilius Formed Leads "Lead Spacing" 0.200" (5.08mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.230" (5.84mm)
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 130pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 130pF