C322C121JCG5TA
KEMETKEMET
C322C121JCG5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C322C121JCG5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 120PF 500V NP0 RADIAL
Duomenų lapai: C322C121JCG5TA.pdf
  • Pranešimas
C322C121JCG5TA specifikacijos
Dalies numeris C322C121JCG5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 120PF 500V NP0 RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84645 pcs Duomenų lapas C322C121JCG5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.150" W (5.08mm x 3.81mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 53 Weeks Švino stilius Formed Leads
"Lead Spacing" 0.200" (5.08mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.230" (5.84mm) funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 120pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Talpa 120pF Programos General Purpose