C322C102KFR5TA
KEMETKEMET
C322C102KFR5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C322C102KFR5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 1.5KV X7R RADIAL
Duomenų lapai: C322C102KFR5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C322C102KFR5TA specifikacijos
Dalies numeris C322C102KFR5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1000PF 1.5KV X7R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 99779 pcs Duomenų lapas C322C102KFR5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 1500V (1.5kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-5099
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 53 Weeks
Švino stilius Formed Leads "Lead Spacing" 0.200" (5.08mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.260" (6.60mm)
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1000pF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R Radial Talpa 1000pF