C321C224MAR5TA
KEMETKEMET
C321C224MAR5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C321C224MAR5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER RAD 220NF 250V X7R 20%
Duomenų lapai: C321C224MAR5TA.pdf
  • Pranešimas
C321C224MAR5TA specifikacijos
Dalies numeris C321C224MAR5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER RAD 220NF 250V X7R 20% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 312199 pcs Duomenų lapas C321C224MAR5TA.pdf
Serija * Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Gamintojo kodas C321C224MAR5TA
Išplėstas aprašymas Ceramic Capacitor apibūdinimas CAP CER RAD 220NF 250V X7R 20%