C321C124K3G5TA
KEMETKEMET
C321C124K3G5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C321C124K3G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER RAD 120NF 25V C0G 10%
Duomenų lapai: C321C124K3G5TA.pdf
  • Pranešimas
C321C124K3G5TA specifikacijos
Dalies numeris C321C124K3G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER RAD 120NF 25V C0G 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 147781 pcs Duomenų lapas C321C124K3G5TA.pdf
Serija * Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Gamintojo kodas C321C124K3G5TA
Išplėstas aprašymas Ceramic Capacitor apibūdinimas CAP CER RAD 120NF 25V C0G 10%