C320C823F5G5TA
KEMETKEMET
C320C823F5G5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C320C823F5G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.082UF 50V C0G RADIAL
Duomenų lapai: C320C823F5G5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
C320C823F5G5TA specifikacijos
Dalies numeris C320C823F5G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.082UF 50V C0G RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 31474 pcs Duomenų lapas C320C823F5G5TA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 50V
Tolerancija 0.082µF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.100" (2.54mm) Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Serija Goldmax, 300 Srauto srovė - žemas dažnis Bypass, Decoupling
Reitingai - Polarizacija Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Gamintojo kodas C320C823F5G5TA Švino stilius -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.290" (7.36mm) funkcijos Low ESL
Gedimo greitis Straight Išplėstas aprašymas 0.082µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1% apibūdinimas CAP CER 0.082UF 50V C0G RADIAL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C320C823F1G5TA
C320C823F1G5TA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0.082UF 100V C0G/NP0 RAD
Sandelyje: 32516 pcs
parsisiųsti: C320C823F1G5TA.pdf
RFQ
C320C823G1G5TA
C320C823G1G5TA
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 73358 pcs
parsisiųsti: C320C823G1G5TA.pdf
RFQ
C320C823F5G5TA7301
C320C823F5G5TA7301
apibūdinimas: CAP CER 0.082UF 50V C0G/NP0 RAD