C320C751JCG5TA7303
KEMETKEMET
C320C751JCG5TA7303 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C320C751JCG5TA7303
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 750PF 500V C0G/NP0 RAD
Duomenų lapai: C320C751JCG5TA7303.pdf
  • Pranešimas
C320C751JCG5TA7303 specifikacijos
Dalies numeris C320C751JCG5TA7303 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 750PF 500V C0G/NP0 RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 108004 pcs Duomenų lapas C320C751JCG5TA7303.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.150" W (5.08mm x 3.81mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-13550-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 53 Weeks
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.100" (2.54mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.290" (7.36mm)
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 750pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 750pF