C320C334M5U5CA
KEMETKEMET
C320C334M5U5CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C320C334M5U5CA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.33UF 50V Z5U RADIAL
Duomenų lapai: C320C334M5U5CA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
C320C334M5U5CA specifikacijos
Dalies numeris C320C334M5U5CA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.33UF 50V Z5U RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5928 pcs Duomenų lapas C320C334M5U5CA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Z5U
Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-2158
Darbinė temperatūra 10°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius Straight
"Lead Spacing" 0.100" (2.54mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.260" (6.60mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.33µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Radial
Talpa 0.33µF Programos General Purpose