C320C224K5R5TA
KEMETKEMET
C320C224K5R5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C320C224K5R5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.22UF 50V X7R RADIAL
Duomenų lapai: C320C224K5R5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C320C224K5R5TA specifikacijos
Dalies numeris C320C224K5R5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.22UF 50V X7R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 351892 pcs Duomenų lapas C320C224K5R5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-4288
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.100" (2.54mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.260" (6.60mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.22µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial Talpa 0.22µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C320C224KAR5TA
C320C224KAR5TA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER RAD 220NF 250V X7R 10%
Sandelyje: 212205 pcs
parsisiųsti: C320C224KAR5TA.pdf
RFQ
C320C224K2R5TA7301
C320C224K2R5TA7301
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0.22UF 200V X7R RADIAL
Sandelyje: 271665 pcs
parsisiųsti: C320C224K2R5TA7301.pdf
RFQ
C320C224K5R5TA7303
C320C224K5R5TA7303
apibūdinimas: CAP CER 0.22UF 50V X7R RADIAL