C320C220FAG5TA
KEMETKEMET
C320C220FAG5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C320C220FAG5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 22PF 250V C0G/NP0 RADIAL
Duomenų lapai: C320C220FAG5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
C320C220FAG5TA specifikacijos
Dalies numeris C320C220FAG5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 22PF 250V C0G/NP0 RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 131045 pcs Duomenų lapas C320C220FAG5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.100" (2.54mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.290" (7.36mm)
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 22pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 22pF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C320C220FAG5TA7301
C320C220FAG5TA7301
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 22PF 250V C0G/NP0 RADIAL