C320C161GAG5TA
KEMETKEMET
C320C161GAG5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C320C161GAG5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 160PF 250V C0G/NP0 RAD
Duomenų lapai: C320C161GAG5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
C320C161GAG5TA specifikacijos
Dalies numeris C320C161GAG5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 160PF 250V C0G/NP0 RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 185254 pcs Duomenų lapas C320C161GAG5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.100" (2.54mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.290" (7.36mm)
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 160pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 160pF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C320C161JAG5TA
C320C161JAG5TA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 160PF 250V C0G/NP0 RAD
Sandelyje: 501266 pcs
parsisiųsti: C320C161JAG5TA.pdf
RFQ
C320C161K3G5TA
C320C161K3G5TA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER RAD 160PF 25V C0G 10%
Sandelyje: 540608 pcs
parsisiųsti: C320C161K3G5TA.pdf
RFQ
C320C161GAG5TA7301
C320C161GAG5TA7301