C318C362J5G5TA
KEMETKEMET
C318C362J5G5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C318C362J5G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 3600PF 50V C0G RADIAL
Duomenų lapai: C318C362J5G5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
C318C362J5G5TA specifikacijos
Dalies numeris C318C362J5G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 3600PF 50V C0G RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 522461 pcs Duomenų lapas C318C362J5G5TA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 50V
Tolerancija 3600pF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.200" (5.08mm) Dydis / Matmenys 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm)
Serija Goldmax, 300 Srauto srovė - žemas dažnis Bypass, Decoupling
Reitingai - Polarizacija Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Gamintojo kodas C318C362J5G5TA Švino stilius -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.235" (5.97mm) funkcijos Low ESL
Gedimo greitis Formed Leads - Kinked Išplėstas aprašymas 3600pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5% apibūdinimas CAP CER 3600PF 50V C0G RADIAL