C318C152G2G5TA
KEMETKEMET
C318C152G2G5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C318C152G2G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1500PF 200V C0G/NP0 RAD
Duomenų lapai: C318C152G2G5TA.pdf
  • Pranešimas
C318C152G2G5TA specifikacijos
Dalies numeris C318C152G2G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1500PF 200V C0G/NP0 RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 89068 pcs Duomenų lapas C318C152G2G5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Formed Leads - Kinked "Lead Spacing" 0.200" (5.08mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.235" (5.97mm)
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1500pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 1500pF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C318C152F3G5TA
C318C152F3G5TA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1500PF 25V C0G/NP0 RAD
Sandelyje: 131416 pcs
parsisiųsti: C318C152F3G5TA.pdf
RFQ
C318C152F2G5TA
C318C152F2G5TA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1500PF 200V C0G/NP0 RAD
Sandelyje: 75422 pcs
parsisiųsti: C318C152F2G5TA.pdf
RFQ
C318C152G2G5TA7301
C318C152G2G5TA7301