C318C132F3G5TA
KEMETKEMET
C318C132F3G5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C318C132F3G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1300PF 25V C0G/NP0 RAD
Duomenų lapai: C318C132F3G5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
C318C132F3G5TA specifikacijos
Dalies numeris C318C132F3G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1300PF 25V C0G/NP0 RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 113071 pcs Duomenų lapas C318C132F3G5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Formed Leads - Kinked "Lead Spacing" 0.200" (5.08mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.235" (5.97mm)
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1300pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 1300pF