C317C682M5U5TA
KEMETKEMET
C317C682M5U5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C317C682M5U5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 6800PF 50V Z5U RADIAL
Duomenų lapai: 1.C317C682M5U5TA.pdf2.C317C682M5U5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
C317C682M5U5TA specifikacijos
Dalies numeris C317C682M5U5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 6800PF 50V Z5U RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 676084 pcs Duomenų lapas 1.C317C682M5U5TA.pdf2.C317C682M5U5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Z5U
Dydis / Matmenys 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-4253
Darbinė temperatūra 10°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 46 Weeks
Švino stilius Formed Leads "Lead Spacing" 0.200" (5.08mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.230" (5.84mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 6800pF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Radial Talpa 6800pF