C317C470J2G5TA
KEMETKEMET
C317C470J2G5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C317C470J2G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 47PF 200V NP0 RADIAL
Duomenų lapai: C317C470J2G5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C317C470J2G5TA specifikacijos
Dalies numeris C317C470J2G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 47PF 200V NP0 RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 632767 pcs Duomenų lapas C317C470J2G5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-4239
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 52 Weeks
Švino stilius Formed Leads "Lead Spacing" 0.200" (5.08mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.230" (5.84mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 47pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 47pF