C317C331F1G5TA
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C317C331F1G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 RAD
Duomenų lapai: C317C331F1G5TA.pdf
  • Pranešimas
C317C331F1G5TA specifikacijos
Dalies numeris C317C331F1G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 131534 pcs Duomenų lapas C317C331F1G5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 52 Weeks Švino stilius Formed Leads
"Lead Spacing" 0.200" (5.08mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.200" (5.08mm) funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 330pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Talpa 330pF Programos General Purpose