C316C151J3G5TA
KEMETKEMET
C316C151J3G5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C316C151J3G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 150PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Duomenų lapai: C316C151J3G5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
C316C151J3G5TA specifikacijos
Dalies numeris C316C151J3G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 150PF 25V C0G/NP0 RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 441548 pcs Duomenų lapas C316C151J3G5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Formed Leads - Kinked "Lead Spacing" 0.100" (2.54mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.230" (5.84mm)
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 150pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 150pF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C316C151GAG5TA
C316C151GAG5TA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 150PF 250V C0G/NP0 RAD
Sandelyje: 185194 pcs
parsisiųsti: C316C151GAG5TA.pdf
RFQ
C316C151K3G5TA
C316C151K3G5TA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 150PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Sandelyje: 442634 pcs
parsisiųsti: C316C151K3G5TA.pdf
RFQ
C316C151J3G5TA7301
C316C151J3G5TA7301