C315C511G1G5TA
KEMETKEMET
C315C511G1G5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C315C511G1G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 510PF 2% 100V C0G RADIAL
Duomenų lapai: C315C511G1G5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C315C511G1G5TA specifikacijos
Dalies numeris C315C511G1G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 510PF 2% 100V C0G RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 261573 pcs Duomenų lapas C315C511G1G5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-13977
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 52 Weeks
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.100" (2.54mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.183" (4.66mm)
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 510pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 510pF