C315C151K2R5CA
KEMETKEMET
C315C151K2R5CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C315C151K2R5CA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 150PF 200V X7R RADIAL
Duomenų lapai: C315C151K2R5CA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
C315C151K2R5CA specifikacijos
Dalies numeris C315C151K2R5CA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 150PF 200V X7R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4772 pcs Duomenų lapas C315C151K2R5CA.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-1986
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius Straight
"Lead Spacing" 0.100" (2.54mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.210" (5.33mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 150pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R Radial
Talpa 150pF Programos General Purpose