C2225X225K5RACTU
KEMETKEMET
C2225X225K5RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2225X225K5RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 2.2UF 50V X7R 2225
Duomenų lapai: C2225X225K5RACTU.pdf
  • Pranešimas
C2225X225K5RACTU specifikacijos
Dalies numeris C2225X225K5RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 2.2UF 50V X7R 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 46932 pcs Duomenų lapas C2225X225K5RACTU.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 50V
Tolerancija 2.2µF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.232" L x 0.252" W (5.90mm x 6.40mm)
Serija FT-CAP RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis Boardflex Sensitive Reitingai -
Polarizacija 2225 (5763 Metric) Kiti vardai 399-5536-2
C2225X225K5RAC
C2225X225K5RAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Gamintojo kodas C2225X225K5RACTU Švino stilius 0.057" (1.45mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 2.2µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10% apibūdinimas CAP CER 2.2UF 50V X7R 2225