C2225C474K2RALTU
KEMETKEMET
C2225C474K2RALTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2225C474K2RALTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.47UF 200V X7R 2225
Duomenų lapai: C2225C474K2RALTU.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
C2225C474K2RALTU specifikacijos
Dalies numeris C2225C474K2RALTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.47UF 200V X7R 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 53358 pcs Duomenų lapas C2225C474K2RALTU.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 200V
Tolerancija 0.47µF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm)
Serija L RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 2225 (5763 Metric) Kiti vardai C2225C474K2RAL
C2225C474K2RAL7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Gamintojo kodas C2225C474K2RALTU Švino stilius 0.057" (1.45mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 0.47µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10% apibūdinimas CAP CER 0.47UF 200V X7R 2225