C2225C393JCGACTU
KEMETKEMET
C2225C393JCGACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2225C393JCGACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.039UF 500V NP0 2225
Duomenų lapai: C2225C393JCGACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
C2225C393JCGACTU specifikacijos
Dalies numeris C2225C393JCGACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.039UF 500V NP0 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 49318 pcs Duomenų lapas C2225C393JCGACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.106" (2.70mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2225 (5763 Metric) Kiti vardai 399-11213-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.039µF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric) Talpa 0.039µF