C2225C225M5UACTU
KEMETKEMET
C2225C225M5UACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2225C225M5UACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 2.2UF 50V Z5U 2225
Duomenų lapai: C2225C225M5UACTU.pdf
  • Pranešimas
C2225C225M5UACTU specifikacijos
Dalies numeris C2225C225M5UACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 2.2UF 50V Z5U 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56630 pcs Duomenų lapas C2225C225M5UACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperatūros koeficientas Z5U
Dydis / Matmenys 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2225 (5763 Metric) Kiti vardai C2225C225M5UAC
C2225C225M5UAC7800
Darbinė temperatūra 10°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2.2µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U 2225 (5763 Metric) Talpa 2.2µF