C2225C105K1RACTU
KEMETKEMET
C2225C105K1RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2225C105K1RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1UF 100V X7R 2225
Duomenų lapai: C2225C105K1RACTU.pdf
  • Pranešimas
C2225C105K1RACTU specifikacijos
Dalies numeris C2225C105K1RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1UF 100V X7R 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74751 pcs Duomenų lapas C2225C105K1RACTU.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 100V
Tolerancija 1µF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm)
Serija C RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 2225 (5763 Metric) Kiti vardai 399-8262-2
C2225C105K1RAC
C2225C105K1RAC7800
C2225C105K1RACTU-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Gamintojo kodas C2225C105K1RACTU Švino stilius 0.057" (1.45mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10% apibūdinimas CAP CER 1UF 100V X7R 2225